menekültek
Hírfolyam karitasz

Kárpátaljai magyar családot fogadtunk be

Karitasz csoportunk szervezésében, és tevőleges hozzájárulásával, a rendelkezésre álló eszközeinkkel sikerült, egy Kárpátaljáról menekült, hat gyermekes, magyar család számára elhelyezést biztosítanunk, befogadni őket. A lakásuk előkészítése során derült ki, hogy néhány fontos dolog hiányzik, ezért felhívással fordultunk a szentmihályi gyülekezethez és a falu közösségéhez. Néhány nap alatt az adományok révén mindent megkaptak, amire szükségük volt. Hálásan köszönnek minden adományt, segítséget és felajánlást!

Kárpátaljai menekült család befogadása

Tisztelettel megkérünk mindenkit, aki adományozni szeretne, az a plébánia közösségi háza előtti asztalokra (hátul a templom udvarában) tegye le adományát, hogy a rászorulókhoz eljuttathassuk.

 

Tags: