jubiláns házasok köszöntése a Szent Mihály plébánián
Egyéb idősek

Jubiláns házasok köszöntése

A november 10.-i szentmisén közösségünk jubiláns, a házasságuk öt évenkénti kerek évfordulóját ünneplő párokat és özvegyeket köszöntöttük. Lélekemelő érzés volt látni közösségünk tagjait a fiataloktól az idősebbekig, ahogy egymás mellett állva, vagy már csak egyedül, de jól láthatóan jelezték a világ felé: a szentségi házasság egy életre szól.

jubiláns házasok köszöntése a Szent Mihály plébánián

A szentmisét követően a közösségi ház Bálint Sándor termében szerény vendéglátás keretében lehetőségük nyílt a résztvevőknek egy kis beszélgetésre, az emlékek felidézésére.

jubiláns házasok köszöntése a Szent Mihály plébánián

Mindannyiuknak köszönjük, hogy eljöttek, hogy jelenlétükkel megtisztelték közösségünket.